پیام فرستادن

SABIC برای حمایت از محلی سازی در بخش مراقبت های بهداشتی، ارائه مشاوره در مورد ایجاد مدل خدمات مشترک، و کمک به توسعه محصولات پزشکی نوآورانه

November 10, 2023

آخرین اخبار شرکت SABIC برای حمایت از محلی سازی در بخش مراقبت های بهداشتی، ارائه مشاوره در مورد ایجاد مدل خدمات مشترک، و کمک به توسعه محصولات پزشکی نوآورانه

"سابيک"، رهبر جهانی در مواد شیمیایی متنوع، signed three separate cooperation agreements with the Ministry of Health (MOH) and King Faisal Specialist Hospital & Research Center (KFSH&RC) on the sidelines of the Global Health Exhibition 2023 held in Riyadh from October 29 to 31 under the theme، ¢سرمایه گذاری در بهداشت.

نایف العاید، معاون رئیس SABIC، واحد توسعه محتوا و کسب و کار محلی و نجله عمران کتب، مدیرکل مرکز Ibdaa، وزارت بهداشت و درمان، اولین توافق نامه را امضا کردند. It aims to support localization in the healthcare sector and the transfer of technology by fostering a culture of creativity and innovation and turning challenges into opportunities for local manufacturers.

این توافق همچنین به منظور تسهیل و تسریع پروژه های مراقبت های بهداشتی و ارائه مشاوره در زمینه های علمی و فنی است.علاوه بر ایجاد یک مرکز مدل مراقبت های پزشکی کوچک برای سالمندان در خانه نوآوری شرکت، تحت ابتکارات محتوای محلی، NUSANED TM.

نایف الاید و دکتر عبدالله عسیری، مدیر کل، KFSH&RC، یک توافقنامه جداگانه را امضا کردند که هدف آن کمک به توسعه محصولات و برنامه های کاربردی پزشکی نوآورانه است.انتقال و بومی سازی فن آوری در صنایع پزشکی، و ارائه مشاوره های علمی و فنی، به عنوان بخشی از ابتکار NUSANED TM.

بر اساس این توافقنامه، SABIC به توسعه نمونه های اولیه و محصولات پزشکی کمک می کند و به تجاری کردن آنها با رعایت قوانین ثبت اختراع و مالکیت معنوی کمک می کند.همچنین به تبدیل نوآوری و ایده های پروژه کارمندان KFSH&RC به فرصت های صنعتی کمک می کند.

NUSANED TM یک ابتکار نوآورانه ملی است که توسط SABIC در سال 2018 برای حمایت از سرمایه گذاری در شرکت های کوچک و متوسط و توسعه محتوای محلی راه اندازی شده است.هدف آن ایجاد ارزش از طریق تقویت پایگاه سرمایه گذاران در تولید و خدمات است.، توسعه نیروی کار ملی با کیفیت بالا و فراهم کردن فرصت های شغلی مناسب برای توسعه اقتصاد.

در همین حال ، ایاد عمر شریف ، مدیر برنامه ریزی و کنترل ، خدمات مشترک ، و دکتر صالح احمد المگرین ، ناظر عمومی ، خدمات مشترک ، وزارت بهداشت ، یک توافق نامه همکاری را امضا کردند.,که تحت آن SABIC پشتیبانی و مشاوره در زمینه ایجاد یک مدل خدمات مشترک در وزارت بهداشت ارائه می دهد.

عبدالعزیز العودان، معاون اجرایی SABIC، خدمات مشترک، گفت که این توافق نامه ها بر اساس بهترین شیوه های اتخاذ شده توسط SABIC در مورد فرآیندهای اداری و عملیاتی است.چنین توافقاتی به انتقال تخصص و روش های مختلف به شرکت های ملی برای توسعه کلی آنها کمک می کند، گفت

در حالی که نایف العاید گفت: "SABIC به دنبال کمک به دستیابی به اهداف چشم انداز سعودی 2030 از طریق ابتکار NUSANED TM است.توافق نامه ها نشان دهنده تعهد ما به ترویج محتوای محلی و حمایت از صنایع ملی است، به ویژه در بخش مراقبت های بهداشتی، یک حوزه مهم برای راه حل های SABIC.

 

PS: اخبار بالا از وب سایت رسمی Sabic گرفته شده است.

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mr. Justin
تلفن : 86-13925273675
حرف باقی مانده است(20/3000)