پیام فرستادن

SABIC نمونه کارها ULTEM را با درجه های رنگارنگ، با جریان بالا و تقویت شده برای اتصال دهنده ها و سایر اجزای دیوار نازک گسترش می دهد.

July 27, 2023

آخرین اخبار شرکت SABIC نمونه کارها ULTEM را با درجه های رنگارنگ، با جریان بالا و تقویت شده برای اتصال دهنده ها و سایر اجزای دیوار نازک گسترش می دهد.

سابک، رهبر جهانی در صنعت شیمیایی، امروز اعلام کرد که مجموعه رزین های ULTEMTM با حرارت بالا را با انواع جدید تقویت شده با فیبر شیشه ای که جریان بالایی را ارائه می دهند، گسترش می دهد.رنگ سازي سفارشي و قدرت بالا، و برای قطعات دیواری نازک مانند فیبر نوری و کانکتورهای الکتریکی مناسب هستند.رزین های 2220 و 2320 ویژگی های جریان استثنایی را نشان می دهند که طراحان را قادر می سازد تا کوچک شوند، قطعات با دقت بالا با هندسه های پیچیده.قابلیت های جریان بالا این مواد انعطاف پذیری را برای فشار تزریق پایین تر یا قالب دیواره های نازک در همان فشار ارائه می دهند.برخلاف سایر مواد ULTEM تقویت شده با شیشه با جریان بالا،این درجه های جدید طیف رنگ موجود رزین های موجود ULTEM 2X10 / 2X00 را حفظ می کنند و می توانند برای شناسایی کانکتور و نام تجاری محصول به صورت سفارشی رنگ شوند.علاوه بر این، در مقایسه با پلی سولفون های رقابتی، درجه ULTEM 2X20 می تواند قطعات با دوام و قابل اطمینان تر را به لطف قدرت مکانیکی بالاتر خود تولید کند.

 

برای ارتقای پایداری، رزین های جدید ULTEM به عنوان نسخه های تجدید پذیر گواهینامه ICSS PLUS در دسترس هستند.آنها حاوی مواد پر و پلی فلورینی شده (PFAS) نیستند که عمداً در طول فرآیند تولید SABIC اضافه شده اند و انتظار نمی رود که حاوی ناخالصی های PFAS ناخواسته باشند..

 

"ما این رزین های جدید ULTEM را برای پاسخگویی به نیازهای در حال تکامل برای کانکتورهای بسیار کوچک و پیچیده و سایر قطعات توسعه دادیم"SABIC️این دسته های جدید به نیازهای مشتری برای طراحی بیشتر و آزادی زیبایی شناسی، انعطاف پذیری پردازش بیشتر و هزینه های موثر و عملکرد قابل اعتماد پاسخ می دهند.ما مطمئنیم که این مواد تخصصی می توانند ارزش افزوده ای در صنایع مختلف داشته باشند.، از ارتباطات فیبر نوری تا الکترونیک مصرفی، کمک به رسیدگی به پیشرفت های سریع فناوری در اتصال و مدیریت داده ها.

 

جریان بالا برای بهبود طراحی و تولید


حتی با بارگذاری فیبر شیشه ای به ترتیب 10، 20 و 30 درصد، رزین های ULTEM 2120، 2220 و 2320 دارای ویسکوزیتی پایین هستند،امکان طراحی های جمع و جور با دیوارهای نازک که فضای موجود را در داخل یا اطراف بخش گسترش می دهددر مقایسه با رزین های ULTEM موجود با جریان افزایش یافته، این مواد ویژگی های جریان مارپیچی بالاتر تا 36 درصد را نشان می دهند.

 

علاوه بر این، جریان بالا می تواند زمان پردازش و هزینه تولید را کاهش دهد.رزین های ULTEM می توانند به مشتریان کمک کنند تا از محدودیت های تجهیزات قالب گیری عبور کنندجریان بهبود یافته همچنین می تواند کاهش دمای پردازش را که ممکن است هزینه های انرژی را کاهش دهد و زمان خنک شدن را تا 10 درصد برای سرعت بیشتری کاهش دهد.جریان بالا کمک می کند تا مشکلات مانند سفت شدن زودرس رزین (تجمید) و نقص های بینایی را کاهش دهد.

 

رنگی برای شناسایی و تمایز


رزین های ULTEM 2X20 می توانند به صورت سفارشی رنگ آمیزی شوند تا شناسایی انتقادی از نوع و سرعت کانکتورهای فیبر نوری و الکتریکی را فراهم کنند.یا برای افزایش ظاهر و هویت برند اجزایخدمات ColorXpress SABIC می تواند رنگ ها و جلوه ها را به طور دقیق تطبیق دهد و به مشتریان یک کتابخانه با هزاران رنگ را ارائه می دهد که می توانند آنلاین جستجو شوند.

 

افزونه های جدید به مواد گرم


مانند تمام رزین های ULTEM، که مواد پلی اتریمید آمورف (PEI) هستند، درجه های جدید با جریان بالا و رنگارنگ دارای تعادل عالی از خواص عملکرد بالا هستند.این شامل مقاومت طولانی مدت در برابر حرارت بالا است، ضد شعله ذاتی و ثبات شیمیایی، ابعاد و هیدرولیتیک. نمونه کارهای گسترده SABIC از مواد با حرارت بالا شامل رزین های ULTEM، EXTEM TM و SILTEM TM است.

 

PS: اخبار بالا از وب سایت رسمی Sabic گرفته شده است.

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mr. Justin
تلفن : 86-13925273675
حرف باقی مانده است(20/3000)